Ми економимо Ваші гроші
ua ru
Телефон диспетчера:+38 050 331 34 04

Партнери

  • Укртелеком1
  • Київенерго
  • kv.png

IT - підтримка

  • Питання-відповідь

Розпочинається обслуговування першої та шостої секцій

Шановні мешканці

будинку по вул. Ю. Кондратюка №3


   Доводимо до Вашого відома, що з 01.06.2016 року розпочинається обслуговування першої та шостої секцій будинку № 3 по вул. Ю. Кондратюка. Розрахунок за комунальні послуги та спожиту електроенергію здійснюється згідно показників квартирних лічильників.

Прохання до 25 числа розрахункового місяця здавати показники квартирних лічильників бухгалтеру Вашого будинку (в телефонному режимі чи в електронному вигляді).

   Квитанції в електронному вигляді Ви можете отримати скориставшись особистим кабінетом електронних систем Portmone , Приват 24 , а в паперових носіях у Ваших поштових скриньках на будинку.

   Для сплати в електронних системах необхідно ввести свій особистий рахунок (особистим рахунком являється № договору з ТОВ «Київська комунальна компанія»).

   Після оплати, скориставшись цими електронними системами, Ви можете роздрукувати квитанцію або зберегти в електронному вигляді.

   З питаннями, щодо роз`яснення, прохання звертатися в бухгалтерію: тел./факс: 430-66-64, моб. 050-303-80-81 (бухгалтер Людмила Олександрівна).


З повагою

ТОВ «Київська комунальна компанія»

Опубліковано 16.05.2016