Ми економимо Ваші гроші
ua ru
Телефон диспетчера:+38 050 331 34 04

Даний розділ сайту призначений для жителів та співробітників "Київської Комунальної Компанії", метою якого є надання максимальної інформації щодо нормативної та законодавчої бази, відносно тарифів та різноманітних аспектів керуючої компанії..

он-лайн система платежів Portmone

Для мешканців першої черги ЖК «Міністерський» з 11 вересня 2013 року доступна послуга он-лайн платежів системи Portmone (www.portmone.com.ua)
Оплата платежів он-лайн дуже зручна, Вам не треба стояти в чергах банків. Досить мати доступ до інтернету - і всі питання по оплаті вирішені в мінімальний час.


Особистий кабінет таких систем надає можливість контролювати всі свої платежі, вести облік своїх квитанцій за різними напрямами (комунальні, телекомунікаційні, оплата послуг мобільних операторів та інше). Також можна планувати платежі і встановити автоматичне списання грошових коштів у зручний для Вас термін.


Для того, щоб сплатити комунальні послуги Ви повинні зареєструватися в системі і мати платіжну банківську картку для здійснення списання грошей.
Заповнивши реєстраційну форму Ви вибираєте розділ комунальні платежі і знаходите в переліку «Київську комунальну компанію»

Перед сплатою вікно буде мати вигляд

Показання по гарячій і холодній воді, які Ви віддаєте диспетчеру будуть занесені в платіжки бухгалтеріі і Вам залишиться тільки оплатити квитанцію не виходячи з будинку або офісу.


Після оплати рахунку Ви можете роздрукувати квитанцію про оплату. В системі портмоне існує безкоштовна розсилка оплачених квитанцій. Ви поштою поплучаете квитанцію з мокрою печаткою, що є підтвердженням оплати рахунку через систему.

Повернення до списку