Ми економимо Ваші гроші
ua ru
Телефон диспетчера:+38 050 331 34 04

Даний розділ сайту призначений для жителів та співробітників "Київської Комунальної Компанії", метою якого є надання максимальної інформації щодо нормативної та законодавчої бази, відносно тарифів та різноманітних аспектів керуючої компанії..

Пам’ятка про поводження з водолічильниками

     Кожна квартира оснащена лічильниками холодної та гарячої води. Лічильники мають заводську пломбу, також пломбуються місця з’єднання лічильників на водопровідних трубах.

     У випадку зникнення або пошкодження частин лічильника води (у тому числі - стрілок, скла, циферблата, корпуса, пломб, з'єднань труб), а також виходу з ладу споживач зобов'язаний придбати новий лічильник води або сплатити вартість його демонтажу, ремонту та встановлення.

     Забороняється знімати лічильник води, здійснювати замінення його частин або положення на водомірному вузлі, знімати пломби Держстандарту без письмового дозволу Постачальника. У випадку самочинних дій споживач сплачує втрати води відповідно до пункту 3.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, а саме: «У разі безоблікового водокористування виробник виконує розрахунок витрат води за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу».

Повернення до списку